باربری غرب تهران

2

سریع بارتهران یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های باربری تهران است که خدمات خود را در غرب تهران هم ارائه می دهد. علاوه بر باربری غرب تهران در شمال تهران نیز این خدمات را انجام می دهد. سریع بار دارای ۲ شعبه رسمی و فعال یک در غرب تهران و یکی در شمال تهران که خدمات این نواحی را انجام می دهد. ما مفتخریم که به لطف مشتریان عزیز توانسته ایم سومین شعبه را نیز راه اندازی کنیم و روز به روز در حال بروز رسانی ، ارتقا و گسترش خدمات خود هستیم. و در این راه همواره حمایت های مشتریان محترم راهگشای ما بوده است. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در صفحه تماس با ما در میان بگذارید.ما در امر باربری باربری تهران بیش از ۲۰ سال سابقه مستمر و درخشان داریم و این را مدیون حمایت و همراهی مشتریان قبلی، کارگران متعهد و با اخلاق و رانندگان مجرب خود هستیم.

 خدمات باربری محدوده غرب تهران

در سال جاری تقریبا بیشتر ماشین های قدیمی و فرسوده را تعویض کردیم و آنها را با کامیونت وکامیون های ایسوزو و کاویان جدید تعویض کردیم و تا پایان سال تمام ماشین ها را تعویض خواهیم کرد و در حال حاضر هم یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران متعلق به شرکت باربری سریع بار می باشد. همه ی کامیونت ها و کامیون ها مسقف و عایق کاری شده و دارای ضربه گیر هستند. همچنین کارگران ما طوری وسایل را می چینند که کوچکترین ضربه ای به وسایل در طول باربری وارد نشود.

ارائه خدمات حرفه ای بسته بندی بارها

 3587dc41-af12-482d-8f25-8987a1cc346b

انجام بیمه باربری

Untitled-3

اگر در هرکدام از مراحل باربری نیاز به مشاوره و راهنمایی هستید میتوانید از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید یا مستقیما با شماره همراه مدیریت شرکت به شماره ۰۹۱۲۸۹۱۳۹۵۲ تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس غرب تهران:  ۴۴۳۶۳۵۳۸

برخی از مناطق تحت پوشش دفتر باربری غرب تهران:

• مناطق تحت پوشش شرکت سریع بار تهران(مناطق غرب تهران)
 اگر ساکن مناطق زیر هستید ،با شماره های مشخص شده در زیر، تماس حاصل فرمایید:
(سریع بار تهران)شهرک شهید باقری،(سریع بارتهران) شهرک نمونه سپاه،(سریع بارتهران)،(سریع بار تهران)شهرک دانشگاه انتظامی،(سریع بار تهران) شهرک دریاچه،(سریع بار تهران) شهرک راه آهن،(سریع بار تهران) شهرک گلستان، (سریع بار تهران)دهکده المپیک ،(سریع بارتهران)تهرانسر،(سریع بار تهران)شهر زیبا ،(سریع بار تهران) ساختمان های پامچال ،(سریع بار تهران)آزادشهر ،(سریع بار تهران)پیکان شهر،(سریع بار تهران) چیتگر،(سریع بار تهران) جاده مخصوص.

۴۴۳۶۳۵۳۹   و  ۴۴۳۶۳۵۳۸
…………………………………………….
 شماره تلفن های سریع بار تهران برای محدوده غرب
(سریع بار تهران)شهران،(سریع بار تهران) پونک،(سریع بار تهران) مرزداران ،(سریع بار تهران)سردارجنگل ،(سریع بار تهران)جنت آباد،(سریع بار تهران) شهر زیبا ،(سریع بار تهران)آیت کاشانی،(سریع بار تهران) صادقیه ،(سریع بار تهران)اشرفی اصفهانی ،(سریع بارتهران)فکوری،(سریع بار تهران) چهار دیواری،(سریع بار تهران) سیمون بولیوار،(سریع بار تهران) ستاری،(سریع بار تهران) لاله،(سریع بار تهران) پیامبر،(سریع بار تهران)هجرت،(سریع بار تهران) بلوار فردوس،(سریع بار تهران)هایپر استار،(سریع بار تهران)شهرک غرب،(سریع بار تهران) فرحزادی، (سریع بار تهران)طرشت ،(سریع بار تهران)آزادی ،(سریع بار تهران)ستارخان  ،(سریع بار تهران)حبیب الهی ،(سریع بار تهران)جلال آل احمد،(سریع بار تهران) یادگارشمال-جنوب،(سریع بار تهران)پاس فرهنگیان

۴۴۷۶۸۱۱۲   و    ۴۴۷۵۳۸۲۳

blue-truck

مشاهده خدمات باربری شمال تهران و مناطق و محدوده ها

تماس با ما