باربری غرب تهران

باربری غرب تهران

سریع بار تهران یکی از بزرگترین و معتبر ترین شرکت های باربری غرب تهران است که خدمات خود را در این ناحیه ارائه می دهد. علاوه بر باربری در غرب تهران در شمال تهران نیز این خدمات را انجام می دهد. سریع بار دارای ۲ شعبه رسمی و فعال یکی در اتوبار غرب تهران و یکی در شمال تهران که خدمات این نواحی را انجام می دهد. ما مفتخریم که به یاری خدا و لطف مشتریان عزیز توانسته ایم سومین شعبه را نیز در مرکز تهران راه اندازی کنیم و روز به روز در حال بروز رسانی، ارتقا و گسترش خدمات خود هستیم. و در این راه همواره حمایت های مشتریان محترم راهگشای ما بوده است.

آدرس و تلفن شعب ما در صفحه تماس با ما قرار داده شده است. شما عزیزان می توانید نظرات و پیشنهادات خود را در صفحه تماس با ما در میان بگذارید. ما در امر باربری تهران بیش از ۲۰ سال سابقه مستمر و درخشان داریم و این را مدیون حمایت و همراهی مشتریان قبلی، کارگران متعهد و با اخلاق و رانندگان مجرب خود هستیم.

 خدمات باربری غرب تهران

خدمات باربری غرب تهران

سریع بار خدمات متنوع و متعددی در زمینه باربری منطقه غرب تهران ارائه می‌دهد. از جمله خدمات سریع بار در این نواحی می‌توان به بسته بندی و اسباب کشی اشاره کرد.

حمل بار اصولی: حمل بار به صورت اصولی موجب می‌شود که بار صدمه‌ای نبیند و در سریعترین زمان و با سلامت کامل به مقصد برسد. کارگران اعزام شده برای هر سرویس دارای آمادگی و قدرت بدنی کافی و اخلاق خوب هستند و این مورد مهم ترین علت رضایت مشتریان ماست.

بسته بندی صحیح: بسته بندی صحیح لوازم از مهم ترین نکاتی است که باید به آن توجه ویژه ای داشت. بسته بندی صحیح نیازمند مهارت و تخصص در این زمینه و استفاده از وسایل و لوازم بسته بندی مرغوب می‌باشد.

کارهای خدماتی و نظافتی قبل و بعد از اسباب کشی: ما تمام خدمات ۳۶۰ درجه و کامل را در زمینه اسباب کشی ارائه می‌دهیم و برای آگاهی یافتن از این موارد کافیست با شماره ۴۴۴۴۹۶۴۴ تماس بگیرید.

خدمات فنی قبل و بعد از باربری: انجام خدمات فنی مانند نصب لوازم آشپزخانه در منزل جدید، تیم فنی سریع بار نصب کولر گازی و آبی، باز و بست درب یخچال ساید و سایر خدمات فنی را انجام می‌دهد.

چیدمان در خانه جدید: سریع بار در صورت تمایل شما لوازم شما را مطابق نظر و میل شما در منزل جدید چیدمان کرده و وسایل سنگین را در جای مناسب خود قرار می‌دهد.

ارسال بار به شهرستان: سریع بار آمادگی ارسال اثاثیه منزل و هرگونه بار و کالا را به سراسر ایران و به هر شهرستان دارد.

 

بهترین باربری برای اسباب کشی در غرب تهران

بهترین باربری غرب تهران

برای انتخاب یک شرکت باربری در غرب تهران شما باید به سوابق و نظرات مشتریان آن شرکت توجه فرمایید. خوشبختانه سریع بار تهران توانسته است در طول حدود ۲۰ سال سابقه فعالیت در زمینه حمل بار در منطقه غرب تهران بیشترین درصد رضایتمندی مشتریان را کسب کند. در این زمینه فقط کافیست نظرات مشتریان قبلی ما را جویا شوید.

تیم حرفه ای حمل بار بسته بندی سریع بار با بهترین روش های بسته بندی و مواد بسته بندی مرغوب کالا ها و لوازم شما را در مقابل هرگونه ضربه و آسیب بیمه می‌سازد. تمامی کامیون هایی که برای حمل بار شما مورد استفاده قرار می‌گیرند مدل بالا و مجهز برای حمل اثاثیه منزل هستند. داخل کانتینر های مسقف کامیون ها موکت کاری و عایق بندی شده می‌باشد و بار شما را در برابر هرگونه باد و باران و آسیب احتمالی محفوظ نگه می‌دارد.

در حال حاضر یکی از بزرگترین ناوگان های حمل و نقل و باربری در تهران متعلق به شرکت باربری سریع بار می باشد. همه ی کامیونت ها و کامیون ها مسقف و بزرگ با طول ۶ متر و سقف بلند و دارای ضربه گیر هستند. رانندگان و کارگران ما طوری وسایل را در کانتینر می‌چینند که کوچکترین ضربه ای به وسایل در طول باربری وارد نشود. چیدمان صحیح و اصولی همچنین باعث می‌شود بیشترین میزان بار در کامیون بارگیری شود و نیاز به سرویس و پرداخت هزینه های اضافی نیست.

 

بسته بندی صحیح بار در باربری غرب تهران

بسته بندی در اتوبار غرب تهران

اگر لوازم شما صحیح بسته بندی شوند در حین جابجایی ضربه و صدمه به آنها نمی‌رسد. شاید متوجه کثیف شدن پارچه مبلمان یا خراش افتادن روی وسایل چوبی و حساس خود بعد از اسباب کشی شده باشید. بسته بندی درست از این اتفاق ها جلوگیری میکند و علاوه بر سالم ماندن، مانع از کثیف شدن بار و لوازم شما مانند مبلمان و … می‌شود. بسته بندی بار ارایه شده توسط شرکت ما توسط نیروها و افراد مجرب و دوره دیده انجام می‌شود. و از بهترین لوازم بسته بندی استفاده می‌شود.

در بسته بندی ما سعی در ارايه بهترین سرویس را داریم و بدین منظور فقط هزینه لوازمی که در حین کار استفاده می‌شود اخذ میشود و پس از پایان بسته بندی وسایل اضافی پس گرفته میشود و هزینه اضافی از شما دریافت نمی‌شود. لوازمی که در بسته بندی اتوبار غرب استفاده می‌شود شامل بابل رپ های با کیفیت و مقاوم، سلفون و چسب های خارجی و با کیفیت، و انواع فوم و استرچ رپ می‌باشد. برای مشاوره در زمینه انتخاب لوازم بسته بندی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تلفن شبانه روزی: ۴۴۴۴۹۶۴۴

کامیون های مسقف و مجهز برای حمل بار

در سریع بار از خاور ها و کامیونت های مسقف فلزی و مجهز برای اسباب کشی استفاده می‌شود. کامیونت های مورد استفاده از برند معتبر هیوندای و کامیونت ایسوزو که یک برند معتبر ژاپنی در زمینه تولید کامیونت های حمل بار می‌باشد. این کامیون ها سرپوشیده و ایمن و دارای سیستم تعلیق مناسب هستند. همچنین قسمت بار و کانتینر آنها به طور اختصاصی توسط شرکت سریع بار موکت کاری و عایق بندی شده است.

 

حمل بار از غرب تهران به شهرستان ها

سریع بار آمادگی ارسال انواع محموله و یا لوازم منزل را به تمام شهرستان های ایران دارد. بارگیری از تمام نقاط غرب تهران و سایر نقاط تهران به مقصد تمام شهرستان ها انجام می‌شود. برای حمل بار به شهرستان با توجه به نوع بار شما کامیون و وسیله مناسب انتخاب شده و پس از هماهنگی و رزرو وقت برای حمل بار بیمه و بارنامه صادر می‌شود. بسته به اینکه بار شما چه چیزی باشد نوع ماشین حمل بار متفاوت است.

باربری غرب تهران به شهرستان

برای بارهایی مانند لوازم منزل و ادارات و لوازم حساس ما از کامیون های مسقف فلزی که به صورت ویژه موکت کاری و عایق شده اند استفاده می‌کنیم. و برای حمل بار به شهرستان از مجرب ترین رانندگان خود در این زمینه بهره می‌گیریم. هزینه حمل بار به شهرستان در سریع بار بسیار مقرون بصرفه می‌باشد و از حداکثر ظرفیت موجود جهت کاهش هزینه مشتریان در این شرکت استفاده شده است.

 

بیمه بار در باربری غرب تهران

تمام بارهای درون شهری در شهر تهران شامل اثاثیه و سایر کالاها همراه با بیمه بار و فاکتور معتبر ارائه می‌شوند. بارهای بین شهری که به شهرهای دیگر حمل می‌شود داری بیمه و بارنامه دولتی و فاکتور معتبر می‌باشد. از این رو اگر هرگونه حادثه یا سانحه ای در حین جابجایی رخ دهد بار شما در مقابل حوادث بیمه است و تمام خسارت وارده پرداخت می‌شود. البته در این زمینه کارگران و رانندگان ما مهارت کافی و کامل را دارند و میزان وقوع حوادث در باربری را به حداقل می‌رسانند. ما آرامش خیال و سلامت بار شما را تضمین می‌کنیم.

بیمه باربری غرب تهران

اگر در هرکدام از مراحل باربری نیاز به مشاوره و راهنمایی دارید، میتوانید از صفحه تماس با ما در ارتباط باشید. یا با شماره ویژه غرب تهران شماره ۰۲۱۴۴۴۴۹۶۴۴ تماس حاصل فرمایید.

هزینه خدمات اتوبار در غرب تهران

ممکن است برای شما هم اتفاق افتاده باشد که هنگام تماس با شرکت های حمل بار متفرقه قیمت پایینی را به شما اعلام کنند. اما هنگام تخلیه و تحویل بار درخواست مبلغ بیشتری داشته باشند. و همیشه بین شرکت های اسباب کشی و مشتریان در این زمینه اختلاف پیش می‌آید.

ما در سریع بار قبل از حمل بار شما به شما توضیحات کامل و کافی را می‌دهیم و تمامی هزینه ها را به صورت شفاف برای شما شرح می‌دهیم در پایان کار دقیقا همان هزینه ای که در ابتدا گفته شده از شما دریافت می‌گردد. و شما متحمل هیچ هزینه اضافه ای نخواهید شد. تمام نرخ های اعلامی ما زیر نظر اتحادیه و حتی گاهی پایین تر از قیمت اتحادیه می‌باشد. جهت اطمینان خاطر به مشتریان فاکتور معتبر داده می‌شود و هیچگونه هزینه غیر متعارف از شما دریافت نمی‌شود.

نکاتی مهم در هنگام استعلام قیمت باربری

عواملی را که در تعیین قیمت حمل بار در غرب تهران تاثیر گذارند در ادامه بررسی میکنیم:

  1. بار در تهران حمل می‌شود یا به شهرستان ارسال می‌شود؟
  2. تعداد طبقات در مبدا و مقصد؟
  3. مسافت پیاده روی از محل ایستادن کامیون تا راه پله یا آسانسور چند متر است؟
  4. آیا محل بارگیری و محل تخلیه بار آسانسور بار دارد؟
  5. اجازه استفاده از آسانسور برای اسباب کشی داریم؟
  6. چه وسایل سنگینی در بار وجود دارد؟ (پیانو،‌ تردمیل، میزناهار خوری ۸ نفره به بالا، گاوصندوق های بزرگ و …)
  7. آیا بسته بندی برای بار لازم است؟
  8. چند نفر کارگر برای حمل لازم است؟
  9. نوع کامیون حمل بار چیست؟ (بار با کامیون حمل می‌شود یا وانت ؟)

کارشناسان ما هنگام تماس موارد لازم را از شما سوال می‌کنند و بهترین پیشنهاد و قیمت را جهت حمل آسوده و با کمترین هزینه در اختیار شما قرار می‌دهند. شماره مشاوره رایگان ما ۴۴۴۴۹۶۴۴ می باشد.

باربری وانت در غرب تهران

برخی از مناطق تحت پوشش دفتر باربری غرب تهران:

مناطق تحت پوشش شرکت سریع بار تهران(مناطق غرب تهران)
اگر ساکن مناطق زیر هستید ،با شماره های مشخص شده در زیر، تماس حاصل فرمایید:

۴۴۳۶۳۵۳۹   و  ۴۴۳۶۳۵۳۸

باربری شهرک امیر کبیرخدمات حمل بار در منطقه شهرک امیرکبیر
باربری شهرک شهید باقریحمل بار در شهرک شهید باقری
باربری شهرک نمونه سپاهمحدوده شهرک نمونه سپاه
باربری شهرک دانشگاه انتظامیشهرک دانشگاه انتظامی غرب
اتوبار شهرک دریاچهمنطقه دریاچه خلیج فارس
اتوبار شهرک راه آهنشهرک راه آهن غرب
اتوبار شهرک گلستانشهرک گلستان غربی
اتوبار دهکده المپیکمنطقه دهکده المپیک و کن
اتوبار تهرانسرمنطقه تهرانسر
اتوبار شهر زیبامنطقه شهرزیبا و کن
ساختمان های پامچالبرج های مسکونی پامچال در غرب
 باربری ویلاشهرمحدوده ویلاشهر و جاده مخصوص
باربری آزادشهرمنطقه آزاد شهر
اتوبار پیکان شهرمنطقه پیکان شهر
باربری چیتگرمحدوده چیتگر
باربری جاده مخصوصمحدوده جاده مخصوص کرج
باربری باقرخانمحدوده خیابان باقر خان
اتوبار شهرانشهران شمالی و جنوبی
اتوبار ستارخانخیابان ستارخان
بلوار فردوسحوالی بلوار فردوس

شماره تلفن های سریع بار تهران برای محدوده غرب:

۴۴۷۶۸۱۱۲   و    ۴۴۷۵۳۸۲۳

خط ویژه برای کلیه نقاط غرب ۴۴۴۴۹۶۴۴

باربری پونکمحله پونک
باربری مرزدارانمنطقه مرزداران
باربری سردارجنگلخیابان سردار جنگل
باربری جنت آبادجنت آباد شمالی و جنوبی
باربری آیت الله کاشانیخیابان آیت اله کاشانی
باربری صادقیهمحله صادقیه
باربری اشرفی اصفهانیبلوار اشرفی اصفهانی
باربری چهار دیواریمحله چهاردیواری
 باربری در سیمون بولیوارخیابان سیمون بولیوار
باربری شهرک لالهمحدوده شهرک لایه
اتوبار پیامبرمحدوده پیامبر
اتوبار بلوار فردوسبلوار فردوس
باربری هجرتبلوار هجرت
باربری جلال آل احمدخیابان جلال ال احمد
باربری ستاریاتوبار ستاری
باربری جناجمحدوده جناج
باربری طرشتمحله طرشت
باربری شیخ فضل اللهمحدوده شیخ فض الله
باربری آزادیمحدوده خیابان آزادی
باربری حبیب الهیخیابان حبیب الهی

 

 

تماس با ما