باربری و اتوبار تهران به کرج

55c30d70-f5a0-48b5-85b5-baa4b4a3ec5d

شهر کرج در کوهپایه های البرز قرار دارد و دارای شیبی از شمال به جنوب است . از ۵۰ سال قبل می توان افزایش جمعیت این شهرستان را به طور واضح مشاهده کرد . این شهر در مسیر راه های اصلی ارتباطی کشورمان قرار گرفته است.

یکی از مشکلات اصلی شهر کرج را می توان عبور آزاد راه ( تهران – قزوین) از درون بافت شهری کرج دانست . این یک مشکل اساسی ، هم برای شهر کرج و هم برای آزاد راه است و دردسرهای بسیاری را به وجود آورده است و متاسفانه این آزاد راه ، شهر کرج را به سه بخش تقسیم کرده و بسیار برای ساکنین آن مشکل آفرین شده است .
اتوبان تهران کرج ، آزاد راهی است که در ۳ باند در زمان رضاشاه ، حدود ۵۰ سال پیش ساخته شده است ، هدف از ساختن این آزاد راه ، این بود که مردم بتوانند به راحتی در این مسیرها تردد کنند . در طول این مسیر، تعداد ۳ عدد پمپ بنزین ساخته شده بود ، این اتوبان در نهایت به قزوین می رسد ، در آنجا هم به دو قسمت تقسیم می شود . یکی به سمت استان گیلان و دیگری به سمت تاکستان و زنجان می رود. این آزاد راه به دلایل مختلف ، به یکی از تصادف خیزترین اتوبان های کشور تبدیل شده است.

انجام بیمه برای بارها

page_img2

بسته بندی حرفه ای بارها

3587dc41-af12-482d-8f25-8987a1cc346b
• چگونه یک شرکت حمل بار معتبر را پیدا کنیم ؟
برای بسیاری از مردم ، حمل و نقل و جابه جایی بارها و  وسایلشان ، کاری پر دردسر و خسته کننده است . اما شما با انتخاب یک شرکت باربری معبتر و با تجربه می توانید با خیالی آسوده و با آرامش ، این جابه جایی را با کمترین هزینه و سریعترین زمان ممکن انجام دهید . در زیر به برخی از معیارهایی که یک شرکت باربری را منحصر به فرد می کند ، می پردازیم :
۱٫ داشتن ایده های جدید
یک شرکت باربری می بایست علاوه بر آنکه می تواند مسئولیت های محول شده به خود را به درستی و طبق روال گذشته انجام دهد ، باید همواره سعی کند خود را با نیاز های جدید مشتریان هماهنگ کند و برای در خواست های آنها پاسخ های به روز داشته باشد.
۲٫ راستگویی
یکی از خصوصیات بسیار مهم یک شرکت باربری ، صداقت در گفتار و اعمال خود است . یعنی باید بتواند به قول هایی که در ابتدای کار به مشتری داده است با کمال صداقت عمل کند.
۳٫ آرامش
کارکنان و مدیر یک شرکت باربری معتبر و با تجربه ، باید بتوانند در همه شرایط و در همه موقعیت های غیر قابل پیشبینی ، آرامش خود را حفظ کنند ، تا کارها با دقت و درست انجام شود .
۴٫ همیاری
همکاری بین تمامی کارمندان یک شرکت باربری و داشتن حس مسئولیت نسبت به انجام درست کار مشتری و توانایی مدیریت مجموعه درهماهنگ کردن اعضای خود توسط مدیر شرکت ، یکی دیگر از خصوصیات شرکت های باربری معتبر است .

Untitled-11

شرکت باربری سریع بار تهران ، با سال ها تجربه کاری در زمینه حمل بار و کالا ، در حال خدمت به شهروندان عزیز بوده است و اکنون به یکی از بهترین و معتبرترین شرکت های حمل بار ، در کشور عزیزمان ایران تبدیل شده است و شما می توانید با آسودگی و خیال راحت ، کلیه بارها و کالاهای خود را برای انتقال و جابه جایی ، به این شرکت بسپارید . برای دریافت اطلاعات بیشتر ، بهتر است با همکاران ما تماس حاصل فرمایید .
شماره های تماس
۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

 

تماس با ما