بهترین بسته بندی

بسته بندی اقلام و اثاثیه یکی از مهم ترین مراحل باربری است. اگر شما خودتان کار بسته بندی لوازم را بر عهده گرفته‌اید بهتر است دانش خود را در زمینه بهترین و آسان‌ترین روش بسته بندی بالا ببرید. شما نیاز دارید که بدانید برای بسته بندی کردن اجسام از چه وسایلی می‌توانید استفاده کنید. بنابراین توصیه می‌کنیم که با ما همراه باشید. بهترین بسته بندی شامل فاکتورهایی می‌شود که ما به برخی از آنها اشاره می‌کنیم.

بسته بندی باید محکم باشد.
طوری لوازمتان را داخل کارتن قرار دهید که انگار برای مدت‌ها بار سفر بسته‌اید. هرچه بسته بندی شما بادوام‌تر باشد لوازم شما بیشتر و بهتر محافظت می‌شوند. بنابراین از چسب‌های پهن مخصوص کارتن برای بستن در جعبه‌ها استفاده کنید و مطمئن شوید که هر چهار طرف جعبه کاملا قرص و محکم است.

 هر جعبه دارای برچسب باشد. هر جعبه را با ماژیک از سایر کارتن‌ها مجزا کنید. اگر همه جعبه‌ها مثل هم باشند نمی‌توانید تشخیص دهید که داخل هر جعبه چه وسایلی را قرار داده‌اید. در این صورت مجبور هستید همه کارتن‌ها را یکی یکی باز کنید تا محتویات داخل آن را ببینید و این کار بسیار کلافه کننده است. بنابراین به هنگام جمع کردن وسایل خود بر روی هر جعبه برچسب مربوطه را بچسبانید.

Untitled-11

در اختیار داشتن انواع جعبه‌ها
بسته بندی موفق در گرو داشتن جعبه‌ها با اندازه‌های متنوع است. برای هر وسیله‌ای از کارتن مخصوص به خود و با اندازه مناسب استفاده کنید. در اختیار داشتن انواع و اقسام جعبه‌ها برای بسته بندی کلیه لوازم خانه یکی از نیازهای اولیه باربری است.

7

– امکانات جانبی
استفاده از امکاناتی نظیر عایق‌ها و فوم‌های ضربه گیر، کارتن‌های رگال دار برای بسته بندی کردن لباس‌‌ها، ساک‌ زیپ دار رختخواب و کارتن‌های چند لایه مقاوم از جمله مواردی هستند که به شما در اسباب کشی موفق کمک می‌کنند. مسلما هرچه امکانات شما بیشتر باشد بسته بندی مناسب‌تری را می‌توانید داشته باشید.

3587dc41-af12-482d-8f25-8987a1cc346b

تماس با ما