حمل بار و کالا از سعادت آباد به کرج

به یک شرکت باربری برای انتقال بار و کالای خود به شهرستان نیاز دارید؟ یا حمل بار در سراسر کشور؟ اتوبار و باربری سریع بار تهران ، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است .
علاوه بر شهرت قابل توجه شرکت سریع بار تهران ، ما برای مشتریان بین شهری و راه های دور خود ، تکنیک های حرفه ای و خدماتی ارائه می دهیم تا بارهای آنها سریع و مطمئن به مقصدشان برسد. ما تلاش می کنیم که روز به روز این تکنیک ها و روش ها را کار آمدتراز قبل کنیم.
بر خلاف سایر شرکت ها که برای مسافت های طولانی ، نمی توانند زمان دقیق حرکت را تضمین کنند، ما به شما تاریخ و ساعت دقیق برای بارگیری بارهایتان و همچنین زمان دقیق رسیدن به محل جدید شما را ارائه می دهیم. این کار به شما این امکان را می دهد که بتوانید برای انجام جابه جایی خود از قبل برنامه ریزی داشته باشید و اطمینان حاصل کنید که وسایل شما زمانی که شما انتظار دارید در محل جدید آماده باشند تا بتوانید از آنها استفاده کنید و نیازهایتان را رفع کنید.
معمولا برای شرکت های دیگر حمل و جابه جایی ، برای مسافت های طولانی مدت ممکن است چند هفته این جابه جایی طول بکشد و شما زمانی که در خانه جدیدتان هستید به دلیل این تاخیر از دسترسی به اقلام مورد نیاز و ضروری خود تا مدتی دوربمانید . مانند : تخت خواب یا وسایل آشپزخانه و… اما در سریع بار تهران می توانید در کمترین زمان این جابه جایی را داشته باشید.

2
ما شما را درک می کنیم و می دانیم وظیفه انتقال خانواده به یک خانه جدید می تواند بسیار دلهره آور و وقت گیر باشد، به ویژه هنگام جابجایی های با مسافت های طولانی.
شما با انتخاب شرکتی که در انجام جابه جایی های فواصل طولانی مهارت دارد و همچنین تمام جزئیات کوچک را نیز برای انجام جابه جایی درست ، سریع و سالم در نظر می گیرید می توانید آرامش خود و خانوادتان را تضمین کنید.

3587dc41-af12-482d-8f25-8987a1cc346b
• قبل از شروع حرکت می توانید کارهای زیر را انجام دهید تا کارهایتا ن آسانتر انجام شود :
۱٫ لیستی از کارهایی که باید برای جابه جایی انجام شود را یادداشت کنید ، شاید در ابتدا این کار خسته کننده و زیاد به نظر برسد اما به مرور که کارهایتان را تقسیم بندی کردید می توانید لذت آن را بچشید و خود را هر چه بیشتر برای رفتن به خانه جدید آماده کنید.
۲٫ مرتب کردن و پاکسازی تمامی وسایلتان قبل از حرکت ضروری است.هرچه زودتر تصمیم بگیرید که چه چیزهایی را می خواهید نگه دارید و چه وسایلی را می خواهید اهدا کنید و یا دور بیندازید . از کل موجودی وسایل منزل خود یک آمار کلی داشته باشید.
۳٫ توجه داشته باشید که وسایل خود را بر اساس اهمیت آنها یادداشت کنید.مثلا بعضی نیاز به بسته بندی خاص دارند و بعضی بسیار ارزشمند هستند .
۴٫ جابه جایی و اسباب کشی با سریع بار تهران این اجازه را به شما می دهد تا زمان خود را برای مرتب کردن ، تمیز کردن ، بسته بندی و حمل و نقل وسایل هدر ندهید. زیرا همکاران ما به محل شما مراجعه می کنند و وظیفه بسته بندی ، جابه جایی و حمل و نقل تمامی بارهای شما را به عهده می گیرند.
۵٫ خودتان را متقاعد کنید که استرس جابجایی نباید شما را از داشتن خانه جدید که با سلیقه شما هم خوانی داشته باشد، دور نگه دارد . مهم است که شما زمان و وقت خود را صرف مدل آشپزخانه جدید خود و یا رنگی که می خواهید اتاق خواب کودکتان داشته باشد ، کنید و بقیه کارهای مربوط به جابه جایی را به ما بسپارید .

Untitled-3
 برخی از خدمات تخصصی شرکت سریع بار تهران
• بسته بندی کلیه لوازم ، هر نوع بار و کالا
• انجام بیمه برای بارها
• اعزام کارگران حرفه ای
• ماشین های مختلف حمل بار و درهمه ابعاد و اندازه ، سرپوشیده و موکت شده
• ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل


شما عزیزان برای حمل و جابه جایی بارها و کالاهایتان از مبدا سعادت آباد به مقصد کرج می توانید در تمام ساعات شبانه روز و حتی ایام تعطیل با اتوبار و باربری سریع بار تهران تماس حاصل فرمایید.
شمارهای تماس
۴۴۳۶۳۵۳۹
۴۴۳۶۳۵۳۸

تماس با ما