دفتر غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۴۹۶۴۴

دفتر شمال تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

دفتر مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱

امروزه مشورت کردن در هر کاری یکی از عوامل تضمین موفقیت است. شما برای شغل مورد نظرتان از دوستان و اطرافیان خود کمک می‌گیرید و از آنها مشاوره می‌خواهید. اگر تصمیم به ازدواج بگیرید حتما با بزرگترهای خود مسئله را در میان می‌گذارید و از توصیه‌های آنان بهره می‌برید. مشورت در انجام هر کاری بسیار سودمند است. حتی بزرگان دینی در نصایح خود همیشه مشورت کردن در کارها را مفید دانسته و به استمرار آن توصیه کرده‌اند. اما سوالی که در اینجا مطرح می‌شود این است که آیا در حمل و نقل نیز همانند سایر مسائل می‌توان مشاوره کرد؟ پاسخ مثبت است.
از آنجایی که باربری یک کار کاملا حرفه‌ای و تخصصی به شمار می‌آید مسلما برای موفقیت در آن به تجربه و مهارت نیاز است. این تجربه و مهارت در اختیار همه افراد نیست. مسلما برای کسانی که تا به حال اسباب کشی نکرده‌اند حمل و نقل وسایل بسیار مشکل و زمان بر است. از این رو توصیه ما به شما مشتریان عزیز استفاده از خدمات مشاوره باربری است. خدمات مشاوره‌ای که می‌توانید از شرکت باربری مورد نظرتان دریافت کنید به شرح زیر است.

– مشاوره در بسته بندی
شما می‌توانید برای بسته بندی لوازمتان با شرکت مورد نظر خود تماس بگیرید و از آنها درباره نحوه بسته بندی کردن وسایل کمک و مشاوره بگیرید. این موضوع بسیار مهم است و می‌تواند باعث صرفه جویی در وقت و هزینه‌های حمل و نقل گردد. اگر از شیوه درست قرار دادن لوازم در کارتن‌ها مطلع باشید بهتر می‌توانید از اثاثیه خود محافظت کنید. قرار دادن هر وسیله‌ای به هر شکل و فرمی در کارتن‌ها مناسب نیست. بسته بندی به شیوه غلط منجر به آسیب زدن به وسایل شما می‌شود و حتی ممکن است در حین حمل بار به جسم شما نیز آسیب وارد کند. از این رو توصیه ما به شما شهروندان گرامی این است که قبل از اقدام به جمع کردن وسایل خود حتما مشاوره بگیرید.

– مشاوره در نوع وسیله برای حمل بار
به طور یقین برای اسباب کشی نمی‌توانید از هر وسیله‌ای استفاده کنید. وسیله‌ای که باید برای حمل بار در نظر گرفته شود با عوامل زیادی از جمله تعداد وسایل شما، جنس و نوع آنها در ارتباط است. اگر با شرکت حمل و نقل مد نظرتان تماس بگیرید متخصصان آنها به شما در انتخاب ماشین حمل بار کمک و راهنمایی می‌کنند. می‌توانید از خدمات مشاوره آنها در ارتباط با اسباب کشی خود استفاده کنید.

– مشاوره برای خدمات جانبی
اگر در کنار اسباب کشی کارهای دیگری را نیز می‌خواهید انجام دهید توصیه می‌کنیم که حتما از مشاوره شرکت های حمل بار استفاده کنید. اگر قصد رنگ کردن خانه خود را دارید و می‌خواهید برای مدتی لوازم خود را در انبار نگهداری کنید می‌توانید از خدمات شرکت حمل بار مورد نظرتان استفاده کنید. بعضی از شرکت‌های حمل بار در کنار خدمات اصلی خود به ارائه سرویس‌های دیگری نیز می‌پردازند که آگاهی از آنها می‌تواند به شما در انتخاب راه مناسب‌تر کمک کند.

– مشاوره برای کاهش هزینه
شرکت‌های حمل بار به خوبی می‌دانند که چگونه باربری را انجام دهند که در هزینه‌های اضافی صرفه جویی شود. اگر در فرایند جا‌به‌جایی ناشیانه رفتار کنید ممکن است هزینه‌های سنگینی را به اقتصاد خانواده خود تحمیل کنید. توصیه می‌کنیم که قبل از هر اقدامی در رابطه با تصمیم خود حتما با متخصصان این امور مشورت کنید.

– مشاوره در مورد شیوه های حمل بار
آگاهی از طرز صحیح حمل بار می‌تواند به شما کمک کند که در حین اسباب کشی از خود و لوازمتان مراقبت کنید و به جسم خود آسیب وارد نکنید. برای بلند کردن کارتن‌ها از روی زمین باید اقداماتی را انجام دهید. برای آگاهی از شیوه درست حمل جعبه‌هایتان حتما از قبل مشاوره بگیرید.

– مشاوره در چیدمان
بعد از اسباب کشی به منزل جدیدتان باید لوازم را یکی یکی از جعبه بیرون بیاورید و در جای مناسب خود قرار دهید. به طور قطع سلیقه و نظر دیگران می‌تواند در چیدمان به شما کمک کند. یکی دیگر از خدماتی که شرکت‌های حمل و نقل ارائه می‌کنند مشاوره دادن به مشتریانشان در خصوص چیدمان و دکوراسیون منزل است.

– مشاوره در لوازم مورد نیاز
پیش نیاز هر نوع جا‌به‌جایی تدارک دیدن برخی لوازمی است که می‌تواند در جمع کردن و بسته بندی اثاثیه مورد استفاده قرار گیرد. اگر برای اولین بار قصد نقل مکان کرده‌اید مسلما اطلاعی از لوازم مورد نیاز برای بسته بندی کردن اثاثیه خود ندارید. به راحتی هرچه تمام‌تر می‌توانید کلیه ابزار مانند چسب، قیچی، کارتن و سایر وسایل مورد نیاز خود را فراهم کنید. البته به شرطی که با یک شرکت باربری از قبل هماهنگ کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *