دفتر غرب تهران

۰۲۱-۴۴۴۴۹۶۴۴

دفتر شمال تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

دفتر مرکز تهران

۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱

با افزایش روز افزون جمعیت و شهرها، شاهد افزایش تعداد ساختمان ها ی موجود در شهرها هستیم زیرا این قشر عظیم مردم نیاز به سرپناه و مکانی برای زندگی خود دارند.عده ای از مردم ترجیح می دهند برای خود خانه ای بخرند اما عده ی زیادی هستند که به دلایل مختلف شرایط خرید خانه را ندارند و یا ترجیح می دهند برای مدتی مستاجر باشند.

این بازار بزرگ عرضه و تقاضا در شهرهای بزرگ جهان داغتر است .مخصوصا تهران خودمان.
تهران به دلیل آنکه پایتخت کشور هست و مراکز عظیم و اصلی اداری و دانشگاه هایی کشور،همه در آن قرار دارند و بیشتر کارخانه ها هم در آن مشغول به کار هستند جمعیت زیادی را درخود جای داده است و هر ساله هم جمعیت جدیدی را به خود جذب می کند.
با وجود این خیل عظیم جمعیت ، نیاز هر چه بیشتر به موسسات حمل و نقل بیش از پیش حس می شود.
و هر کدام از این موسسات با ارائه خدمات منحصر به فرد ،سعی دارد افراد بیشتری را به خود جذب کند.
گاهی عده ای از مردم برای کاهش هزینه های خود ،سعی می کنند خودشان و افراد خانواده خود را برای جا به جایی به کار گمارند. در اکثر موارد چنین افراد بی تجربه ای در وسط کار دچار کمردرد می شوند و باید کار را رها کنیم و به دنبال پزشک برای مداوا بگردیم یا گاهی ممکن است در هنگام حمل نادرست وسیله ها آسیب جدی به وسایل و یا دیوارها وارد شود.
اگر یه حساب و کتابی با خودمان کنیم ،درمیابیم که در نهایت استفاده از افراد ناوارد به ضررمان تمام خواهد شد.
امروزه مردم آنقدر مشکلات و دردسرهای مختلف از نظر وقت و یا در سر کار دارند و یا آنکه اکثر زنان جامعه ما نیز (برای کمک به مخارج خانواده و…) مشغول به فعالیت در خارج از منزل هستند.این عوامل باعث می شود حتی نتوانند در هنگام ورود کارگران برای انجام جابه جایی روی کار آنها نظارت درست را انجام دهند.پس به دنبال یافتن یک شرکت جابه جایی خوب می گردند.
• بسته بندی های ضد ضربه
این روزها مردم ،بیشتر از گذشته به دنبال راه حل های ساده ،بدون عیب و نقص و کم هزینه برای کارهای خود هستند و هر خدمتی که بتواند بی دردسر و با هزینه پایین تر به کار خود ادامه دهد پیروز نهایی راه خواهد بود.پس مردم به شرکت های حمل کالا مراجعه می کنند تا وسایل خویش را از گزند صدمه های احتمالی دور بدارند.این شرکت ها به طور حرفه ای و مطمئن ،لوازم شما را تفکیک و بسته بندی خواهند کرد.
برای مثال وسایل شکستنی را به کمک پلاستیک های ضد ضربه و حباب دار داخل جعبه های چند لایه قرار می دهند با این کار درصد آسیب احتمالی و غیر مترقبه رابسیار پایین می آورند.

20


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *