اتوبار و باربری سریع بار تهران در درکه

درکه یکی از اصلی ترین مکان های پیاده روی و کوه نوردی در تهران می باشد. این منطقه کوهستانی ، از تمام نقاط کشور و حتی جهان گردشگر دارد .

در سال های اخیر اکثرا هوای تهران با آلودگی های بسیار زیادی دست و پنجه نرم می کند ، به همین دلیل مراجعه به این مکان زیبا و دارای آب و هوای پاک می تواند بهترین گزینه برای رهایی از این آلودگی ها باشد. اما جای تعجب است که چرا عده ای از مردم پس از فرار از هوای آلوده تهران و مراجعه به این مکان ، با دود قلیان از خود پذیرایی می کنند.
• روش های دسترسی به درکه چگونه است؟
۱٫ با استفاده از وسیله های نقلیه عمومی مانند : مترو و تاکسی نیز به راحتی می توانید به این مکان برسید. از مترو در ایستگاه تجریش پیاده شوید و از آنجا به کمک تاکسی هایی که به درکه می روند به مقصد خود برسید.
۲٫ روش دیگر دسترسی به درکه ، استفاده از اتوبوس های تندرو می باشد که می توانید در پایانه پارک وی از اتوبوس پیدا شده و با تاکسی هایی که در کنار پمپ بنزین ولنجک قرار دارند به درکه بروید.
۳٫ روش دیگر استفاده از خوروی شخصی می باشد ، البته به دلیل استقبال زیاد مردم از این منطقه و همچنین محدویت پارکینگ در آن می بایست در ساعات ابتدایی روز به این مکان مراجعه کنید تا به راحتی بتوانید جای پارک پیدا کنید.
این منطقه علاوه بر داشتن آب و هوای خوب و مطبوع که گردشکران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است ، در آن تعداد بالایی رستوران و کافه نیز در طول مسیر صعود به کوه وجود دارد که در آن به فروش و عرضه خوردنی ها و غذاهای مختلف و پرطرفدارمی پردازد ، از جمله :
• آلوچه
• لواشک
• آب انار
• انواع کباب های لذیذ
• فروش سبزی ها و میوه های سالم و محلی نیز از جمله : خرید ریواس ، کنگر، نوعی سبزی کوهی ، گیلاس محلی ، شاتوت و … در فصل های مختلف سال ، در این مکان صورت می گیرد.

Untitled-3
مکان های دیدنی و شناخته شده درکه کدامند؟
۱٫ هفت حوض
۲٫ جنگل و آبشار کارا
۳٫ آبشار بند عبدالله
۴٫ آبشار جوزک
۵٫ پلنگ چال
۶٫ اسپیو (آب سپید)
۷٫ هفت چشمه (هفت طیغانی)
۸٫ کفو (آب کف دار)

2
• برای کوه نوردی در مسیر درکه به چه وسایلی نیازمند هستیم؟
این وسایل عبارتند از : کوله سفری ، فلاسک پراز آب گرم ، آب خوردن ، انواع شکلات ، آجیل های متنوع ، کفش مخصوص کوه نوردی ، جعبه کوچک کمک های اولیه ، لباس هایی که مناسب فصل باشند ، عصاِ کوه نوردی و .. را می توان نام برد.
شما همشهریان عزیز تهرانی و یا ساکن منطقه درکه ، برای حمل و جابه جایی بارهای خود می توانید با اتوبار و باربری سریع بار تهران تماس بگیرید. خدمات این شرکت به صورت شبانه روزی و حتی ایام تعطیل می باشد و همه بارهای شما شامل بیمه بار می شوند. وسایل حمل بار ما نیز سرپوشیده و موکت شده هستند. همچنین برای بارهایتان بسته بندی حرفه ای انجام می شود .برای دریافت اطلاعات بیشتربا شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۴۳۶۳۵۳۸ | ۰۲۱-۸۸۵۸۵۰۰۱ | ۰۲۱-۲۲۸۹۹۶۰۸

3587dc41-af12-482d-8f25-8987a1cc346b

تماس با ما